coloricapelli.com
Stránka barev vlasů


Colori Capelli :

Všechny tipy pro výběr barvy vlasů vhodné pro náš typ kůže. Stejně jako tvar obličeje ovlivňuje účesu a řez, který si zvolí kadeřník, takže tón pokožky působí na barvu vlasů. Stačí si vybrat z kadeřníka barvu vlasů, která nejlépe vyhovuje naší pleti, aby vypadala nejlépe. Tón pokožky indikuje teplo nebo čerstvost pleti. Například horké odstíny mají žluté, červené nebo broskvové odstíny, zatímco chladné odstíny mají růžovou, modrou nebo purpurovou. Ačkoliv se pokožka liší od tmavé a olivové až po světlejší, v podstatě mohou být tóny kůže seskupeny do dvou kategorií-horká a studená. Existuje několik faktorů, které vám mohou porozumět, do které skupiny patříte. Chcete-li vědět, zda je vaše pokožka v teplém stínu, musíte si položit tyto otázky. Máte v podstatě činěné, zlaté nebo broskvové pleti? Nebo to má zelenalé nebo skorozelené odstíny? Jako dítě, měly vaše vlasy paletu barev od jahodové nebo hnědé blondýny až po červenou nebo tmavě hnědou se zlatými nebo měděným zvýrazněním? Pokud ano, je odstín vaší pokožky považován za teplý. Mezi další prvky, které lépe definují tuto skupinu, patří barva očí: Hazel, hnědá-zlatá nebo červenohnědá nebo oči se zlatou nebo hnědou skvrnou, všechny faktory, které označují teplý odstín pokožky. Barvy vlasů, které vám nejlépe vyhovují, zahrnují všechny odstíny světlé, zlaté nebo oranžové. Zlaté odstíny zahrnují také barvy jako karamel a bronz. Ženy se stínem studené kůže mají ruce, které vypadají zčervenalé, když se blíží k listu bílého papíru. Barva očí se může lišit od modré po Hazel až po šedou, výjimečně také k tmavě hnědé. Jako děti měli barvu vlasů, která mohla být od tmavé blondýny po světlovlasé, středně tmavé a tmavě hnědé a černé, bez zlatých odrazů. Pokud je tónový tón čerstvý, pak chladné barvy i na vlasech vám umožní podívat se na nejlepší: zelené světlo pak na blonďatý popel, hnědý a černý.

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Colori Capelli, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Colori Capelli, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Colori Capelli, Prodej vlasných výrobků, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, prodej sušiček na vlasy, prodej vlasce na vlasy, prodej nůžek na vlasy, prodej Kadeřnické péče, prodej odolné péče vlasy, kerastové prodeje, Colori Capelli, prodej protoplasmy, prodej paruků, prodej argániového Oil, prodej Moroccanoil, prodej fonlux Parlux, prodej kartáčů na vlasy, prodej dřevěných hřebenů, prodej oděvů pro kadeřnictví, prodej barvení vlasů, Colori Capelli, prodej speciálních vlasové šampony, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, obchod, Nejlepší cena, odbytové výrobky

X

privacy