coloricapelli.com
אתר צבע שיער


Coloricapelli.com : כל הטיפים על איך לבחור את צבע השיער מתאים לסוג העור שלנו. בדיוק כמו הצורה של הפנים משפיע על תסרוקת לגזור, נבחר על ידי הספר, כך את הטון העור פועל על הצבע של השיער. פשוט לבחור מתוך הספר שלך צבע שיער המתאים ביותר לעור שלנו להיראות במיטבך. גוון העור מעיד על חמימות או רעננות של העור. לדוגמה, ' חם ' גוונים יש גוונים צהוב, אדום, או אפרסק, בעוד ' קר ' גוונים יש ורוד, כחול, או סגול. למרות הרקם משתנים מחושך זית למצית, בעצם גווני העור ניתן לקבץ לשתי קטגוריות-חם וקר. ישנם כמה גורמים להבין באיזו קבוצה אתה שייך. כדי לדעת אם העור שלך הוא גוון חם אתה צריך לשאול את עצמך את השאלות האלה. האם יש לך למעשה עור שזוף, זהוב או אפרסק? או אחרת יש לו גוונים ירקרקה או קינמון? כילד, האם השיער שלך יש מגוון של צבעים הנעים בין תות או חום בלונדינית לאדום או כהה חום עם מדגיש זהב או ברזל? אם כן, הגוון של העור שלך נחשב חם. אלמנטים אחרים כדי להגדיר טוב יותר את הקבוצה כוללים צבע עיניים: לוז, חום-זהוב או אדמדם-חום או עיניים עם כתם זהוב או חום, כל הגורמים המציינים גוון עור חם. צבעי השיער המתאימים ביותר לכלול את כל הגוונים של בלונדינית, זהב או ענבר. גווני הזהב כוללים גם צבעים כגון קרמל וברונזה. נשים עם גוון של עור קר יש ידיים המופיעות כחלחל, כאשר לשים קרוב סדין של נייר לבן. צבע העיניים יכול להשתנות מכחול עד לוז לאפור, במיוחד גם לחום כהה. כילדים, היה להם צבע שיער שיכול לנוע בין בלונדינית כהה לבין בלונדינית בהיר, כהות בינונית וחום כהה ושחור, ללא השתקפויות הזהב. אם גוון העור הוא טרי, אז, צבעים קרים אפילו על השיער יגרום לך להסתכל על הטוב ביותר: אור ירוק אז לאפר בלונדיני, חום ושחור.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Coloricapelli.com, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Coloricapelli.com, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Coloricapelli.com, מכירת מוצרי שיער, מכירת מוצרים מספרה, מכירת פריטים המספרות, מכירת מייבשי שיער, מכירת מחליק שיער, מכירת מספריים תספורת, מכירת שיער לצמיחה מחודשת, מכירת טיפול בסתיו הוכחה שיער, קרסטס מכירות, Coloricapelli.com, מכירה פרוטופלפלשלי, מכירת פאות, מכירת שמן argan, מכירת מסכת מרוקקן, מכירת phonlux parlux, מכירת מברשות שיער, מכירת מסרקים מעץ, מכירת בגדים למספרות, מכירת צבע שערות, Coloricapelli.com, מכירת שמפו שיער מיוחד, מכירת ריהוט שיער, מכירת קורסי השתלמויות, עסקים, המחיר הטוב ביותר, לשקע מוצרי שיער

X

privacy
["05:45:35","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Coloricapelli.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/he.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/he.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/coloricapelli.com\/he.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB"]