coloricapelli.com
Plaukų spalva svetainė


Colori Capelli :

Visi patarimai, kaip pasirinkti plaukų spalva tinka mūsų odos tipą. Tiesiog kaip veido forma paveikia šukuosena ir supjaustyti, pasirinko kirpykloje, todėl odos tonas veikia ant plaukų spalvos. Tiesiog pasirinkti iš savo kirpėjo plaukų spalva, kuri geriausiai tinka mūsų veido ieškoti savo geriausius. Odos atspalvis rodo veido šilumą ar šviežumą. Pavyzdžiui, karšti atspalviai turi geltoną, raudoną ar persikų atspalvius, o šalti atspalviai yra rožiniai, mėlyni arba violetiniai. Nors veido spalva skiriasi nuo tamsaus ir alyvmedžio iki žiebtuvėlio, iš esmės odos tonai gali būti suskirstyti į dvi kategorijas-karštas ir šaltas. Yra keletas veiksnių, kuriuos reikia suprasti, kuriai grupei priklausote. Norėdami sužinoti, ar jūsų oda yra šiltas atspalvis turite užduoti sau šiuos klausimus. Ar jūs iš esmės raugintos, Auksinės arba persikų odos? Ar dar ji turi žalsvas arba cinamono atspalvių? Kaip vaikas, ar jūsų plaukai turi įvairių spalvų nuo braškių ar rudos blondinai iki raudonos arba tamsiai rudos spalvos su aukso ar vario renginiai? Jei taip, jūsų odos atspalvis yra laikomas šilta. Kiti elementai, siekiant geriau apibrėžti šią grupę įtraukti akių spalva: lazdynas, rudos-auksinės arba rausvai rudos arba akys su aukso ar rudos spalvos dėmių, visi veiksniai, kurie rodo šiltą odos atspalvį. Plaukų spalvos geriausiai tinka jums apima visus blondinai, aukso ar gintaro atspalvių. Aukso atspalviai taip pat spalvas, pavyzdžiui, karamelės ir bronzos. Moterys su šalto odos atspalvis turi rankas, kad atrodo melsva, kai įdėti arti balto popieriaus lapą. Iš akių spalva gali skirtis nuo mėlynos iki lazdynas su pilka, išimtiniais pat tamsiai rudos spalvos. Kaip vaikai, jie turėjo plaukų spalvą, kuri gali svyruoti nuo tamsiai šviesiaplaukė iki šviesiai blondinai, vidutinio tamsiai ir tamsiai rudos ir juodos spalvos, be aukso atspindžiai. Jei odos tonas yra švieži, tada, šaltas spalvas net ant plaukų padės jums pažvelgti geriausia: žalia šviesa tada blondinė pelenai, rudos ir juodos spalvos.

Encyclopedic hair website


Kirpyklos rūpintis plaukų grožio ir estetinės salonuose sveikatos, su stiliaus šukuosena mados plaukų nuotraukomis ir pardavimo plaukų priežiūros produktus.

Susijusios temos

Kirpėjų žodynas

Colori Capelli, kirpyklos, plaukai, sveikata, grožio salonai, plaukų mados nuotraukos, šukuosena, estetika, pardavimas, nuplikimas priežiūra, Colori Capelli, plaukų kritimo, dažymas, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Colori Capelli, Parduodu plaukų produktus, pardavimo Kirpyklų produktų, pardavimo Kirpyklų elementus, pardavimo plaukų džiovintuvai, pardavimo plaukų ištiesinimo, pardavimo šukuosena žirklės, pardavimo plaukų atauga priežiūros, pardavimo neatspari priežiūra plaukai, Kerastase pardavimo, Colori Capelli, pardavimo protoplazmine, pardavimo Perukai, pardavimo Aranas, pardavimo Moroccanoil, pardavimo phonlux Parlux, pardavimo hairbrushes, pardavimo medinių šukių, pardavimo drabužių kirpyklos, pardavimo plaukų dažų, Colori Capelli, parduodant specialius plaukų šampūnus, parduodant Kirpyklų baldus, parduodant Kirpyklų kursus, verslą, geriausią kainą, išėjimo plaukų produktus

X

privacy