coloricapelli.com
Matu krāsu site


Colori Capelli :

Visi padomi par to, kā izvēlēties matu krāsu piemērots mūsu ādas tipam. Tāpat kā sejas forma ietekmē frizūru un sagriež, izvēlas frizieris, tāpēc ādas tonis iedarbojas uz matu krāsu. Vienkārši izvēlēties no jūsu frizieris matu krāsu, kas vislabāk atbilst mūsu sejas izskatīties jūsu vislabāk. Ādas tonis norāda siltumu vai svaigumu sejas. Piemēram, karsti žalūzijas ir dzeltenas, sarkanas vai persiku toņos, bet aukstā toņos ir rozā, zilā vai purpura. Lai gan complexions atšķiras no tumšās un olīvu šķiltavas, būtībā ādas toņus var iedalīt divās kategorijās-karstu un aukstu. Ir daži faktori, lai saprastu, kura grupa jums pieder. Lai zinātu, vai jūsu āda ir silta toni jums uzdot sev šos jautājumus. Vai jums ir būtībā miecētas, zelta vai persiku ādas? Vai arī tā ir zaļgani vai kanēļa toņos? Kā bērns, vai jūsu mati ir dažādas krāsas, sākot no zemeņu vai brūns blondīne ar sarkanu vai tumši brūna ar zelta vai coppery izceļ? Ja tā, tad ēnā jūsu āda tiek uzskatīta silts. Citi elementi, lai labāk noteiktu šīs grupas ietver acu krāsa: lazdu, brūns-zelta vai sarkanīgi brūna vai acis ar zelta vai brūnā traipu, visi faktori, kas norāda siltu ādas toni. Matu krāsas vislabāk piemērota, lai jūs iekļautu visus toņos blondīne, zelta vai dzintara. Golden hues arī krāsas, piemēram, karameļu un bronzas. Sievietes ar ēnā aukstā āda ir rokas, kas parādās zilgans, kad likts tuvu lapu balta papīra. No acīm krāsa var mainīties no zila līdz lazdo pelēks, izņēmuma kārtā arī tumši brūna. Kā bērni, viņi bija matu krāsu, kas varētu būt no tumšās blondīne ar gaismas blonda, līdz vidēji tumši un tumši brūna un melna, bez zelta pārdomas. Ja ādas tonis ir svaigs, tad, aukstā krāsas pat uz matiem dos jums apskatīt labāko: zaļā gaisma tad blondi pelni, brūns un melns.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Colori Capelli, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Colori Capelli, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Colori Capelli, Pārdod matu produktus, pārdodot frizieru produktus, pārdodot frizieru priekšmetus, pārdodot matu žāvētājus, pārdodot matu iztaisnotājus, pārdodot frizūra šķēres, pārdodot matus regrowth aprūpi, pārdodot Fall-Proof aprūpe mati, kerastase Sales, Colori Capelli, pārdošana protoplazmīna, pārdodot parūkas, pārdodot argana eļļu, pārdodot marokāeļļa, pārdodot phonlux Parlux, pārdodot matu sukas, pārdodot koka ķemmes, pārdodot apģērbu frizieriem, pārdodot matu krāsu, Colori Capelli, pārdodot īpašu matu šampūni, pārdodot frizieru mēbeles, pārdodot frizieru kursus, bizness, labākā cena, izplūdes matu produkti

X

privacy