coloricapelli.com
Strona kolor włosów


Colori Capelli :

Wszystkie wskazówki, jak wybrać kolor włosów nadaje się do naszego rodzaju skóry. Tak jak kształt twarzy wpływa na fryzurę i cięcie, wybrany przez fryzjera, więc odcień skóry działa na kolor włosów. Po prostu wybierz z fryzjera kolor włosów, który najlepiej pasuje do naszej cery, aby wyglądać najlepiej. Odcień skóry wskazuje na ciepło lub świeżość cery. Na przykład, gorący odcienie mają żółte, czerwone lub brzoskwiniowe odcienie, a zimne odcienie mają różowy, niebieski lub fioletowy. Chociaż cerę różnią się od ciemnych i oliwek do lżejszych, w zasadzie odcienie skóry mogą być podzielone na dwie kategorie-gorące i zimne. Istnieje kilka czynników, aby zrozumieć, do której grupy należysz. Aby dowiedzieć się, czy Twoja skóra jest ciepły odcień trzeba zadać sobie te pytania. Czy masz zasadniczo opalony, złoty lub brzoskwiniowy skóry? Albo ma odcienie zielonkawy lub cynamonu? Jako dziecko, czy Twoje włosy mają gamę kolorów, począwszy od truskawki lub brązowe blond czerwone lub ciemnobrązowe ze złotymi lub miedziany podkreśla? Jeśli tak, odcień skóry jest uważany za ciepły. Inne elementy, aby lepiej zdefiniować tę grupę obejmują kolor oczu: Leszczyna, brązowo-złoty lub Czerwonobrązowy lub oczy ze złotą lub brązową plamą, wszystkie czynniki, które wskazują na ciepły odcień skóry. Kolory włosów najlepiej dopasowane do Ciebie obejmują wszystkie odcienie blond, złoto lub bursztynu. Złote barwy obejmują również kolory takie jak karmel i brąz. Kobiety z odcieniem zimnej skóry mają ręce, które pojawiają się niebieskawe, gdy umieszczone w pobliżu arkusza białego papieru. Kolor oczu może się różnić od niebieskiego do Leszczyna do szarości, wyjątkowo również do ciemnobrązowego. Jako dzieci, mieli kolor włosów, które mogą wahają się od ciemnej Blondynki do jasnych blond, średnio ciemny i ciemny brąz i czarny, bez złotych refleksów. Jeśli odcień skóry jest świeży, a następnie, zimne kolory nawet na włosach sprawi, że spojrzeć na najlepsze: zielone światło następnie do blond popiołu, brązowy i czarny.

Encyclopedic hair website


Fryzjer dbać o zdrowie włosów w salonach kosmetycznych i estetycznych, z fryzury stylu dla zdjęć mody-włosy i sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.

Tematy pokrewne

Leksykon fryzjera

Colori Capelli, fryzjer, włosy, zdrowie, salony piękności, zdjęcia mody do włosów, fryzury, estetyka, sprzedaż, Pielęgnacja łysienia, Colori Capelli, upadek włosów, farbowanie, sunstrokes, balayages, meches, Shatush, Deja-Vu, Colori Capelli, Sprzedaż produktów do włosów, sprzedaż produktów fryzjerskich, sprzedaż przedmiotów fryzjerskich, sprzedaż suszarek do włosów, sprzedawanie prostownice do włosów, sprzedawanie nożyczek do włosów, sprzedawanie pielęgnacji odrastania, sprzedawanie odpornych na upadek opieki włosy, sprzedaż Kerastase, Colori Capelli, sprzedaż protoplazmina, sprzedaż peruki, sprzedaż oleju arganowego, sprzedaż Moroccanoil, sprzedaż Parlux phonlux, sprzedaż szczotek do włosów, sprzedaż drewnianych grzebków, sprzedaż odzieży dla fryzjerów, sprzedaż farbowania włosów, Colori Capelli, sprzedaż specjalnych szampony do włosów, sprzedaż mebli fryzjerskich, sprzedaż kursów fryzjerskich, biznes, Najlepsza cena, produkty do włosów Outlet

X

privacy