coloricapelli.com
Farba vlasov site


Colori Capelli :

Všetky tipy, ako si vybrať farbu vlasov vhodné pre náš typ pleti. Rovnako ako tvar tváre ovplyvňuje účes a strih, vybraný kaderník, takže tón pleti pôsobí na farbu vlasov. Stačí si vybrať z vášho kaderníka farbu vlasov, ktorá najlepšie vyhovuje našej pleti vyzerať čo najlepšie. Tón pleti indikuje teplo alebo sviežosť pleti. Napríklad, ' Hot ' odtiene majú žlté, červené, alebo broskyňové odtiene, zatiaľ čo ' studené ' odtiene majú ružové, modré alebo fialové. Hoci pleť sa líši od tmavých a olivových do ľahších, v podstate kožné tóny môžu byť zoskupené do dvoch kategórií-teplé a studené. Existuje niekoľko faktorov, ktoré chápu, ku ktorej skupine patríte. Ak chcete vedieť, či vaša pokožka je teplý odtieň, musíte sa pýtať sami seba na tieto otázky. Máte v podstate opálené, zlaté alebo broskyňové kože? Alebo inak to má zelenkasté alebo škorice odtiene? Ako dieťa, sa vaše vlasy majú celý rad farieb od jahody alebo hnedej blond na červenú alebo tmavo hnedá so zlatými alebo coppery upozorňuje? Ak áno, odtieň pokožky je považovaný za teplý. Ďalšie prvky na lepšie definovanie tejto skupiny patrí farba očí: Hazel, hnedá-zlatá alebo červenkasté-hnedé alebo oči so zlatou alebo hnedú škvrnu, všetky faktory, ktoré označujú teplý odtieň kože. Farby vlasov najvhodnejšie pre vás zahŕňajú všetky odtiene blond, zlato alebo jantáru. Zlaté odtiene zahŕňajú aj farby, ako je karamel a bronz. Ženy s odtieňom studenej kože majú ruky, ktoré sa objavujú modrasté, keď dať blízko k listu bieleho papiera. Farba očí sa môže líšiť od modrej k Hazel na sivú, výnimočne aj tmavo hnedé. Ako deti, mali farbu vlasov, ktorá by mohla byť v rozmedzí od tmavej blond na svetlo blond, stredne tmavé a tmavo hnedé a čierne, bez zlatých odrazov. V prípade, že tón pleti je čerstvý, potom studené farby aj na vlasy sa pozriete na to najlepšie: zelené svetlo potom na blond popol, hnedá a čierna.

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Colori Capelli, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Colori Capelli, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Colori Capelli, Predaj vlasové výrobky, predaj Kadernícke výrobky, predaj Kadernícke predmety, predajné sušiče vlasov, predaj vyrovnávanie vlasov, predaj strihanie nožníc, predaj vlasov opätovný rast starostlivosti, predaj jeseň-dôkaz starostlivosti vlasy, kerastase predaj, Colori Capelli, predaj protoplasmine, predaj parochne, predaj Arganový olej, predaj MoroccanOil, predaj phonlux Parlux, predaj hairkefy, predaj drevených hreje, predaj odevov pre kaderníkov, predaj farbenie vlasov, Colori Capelli, predaj špeciálne vlasové šampóny, predaj Kadernícke nábytok, predaj kaderníckych kurzov, Business, Najlepšia cena, výstupné vlasové výrobky

X

privacy