coloricapelli.com
Saç renk sitesi


Colori Capelli :

Bizim cilt tipi için uygun saç rengi seçmek için nasıl tüm ipuçları. Tıpkı yüzün şekli saç modeli ve kesim etkiler gibi, kuaför tarafından seçilen, böylece cilt tonu saç rengi üzerinde hareket eder. Sadece kuaför en iyi bakmak için bizim cilt uygun saç rengi seçin. Cilt tonu cildin sıcaklığını veya tazeliğini gösterir. Örneğin, 'sıcak' tonları sarı, kırmızı veya şeftali tonları, 'soğuk' tonları ise pembe, mavi veya mor tonları dır. Ciltler koyu ve zeytinden daha açık olmasına rağmen, temelde cilt tonları iki kategoriye ayrılır : sıcak ve soğuk. Hangi gruba ait olduğunuzu anlamak için birkaç faktör vardır. Cildinizin sıcak bir gölge olup olmadığını bilmek için kendinize bu soruları sormak zorunda. Aslında bronzlaşmak, altın veya şeftali cilt var mı? Yoksa yeşilimsi ya da tarçın tonları var mı? Çocukken, saçınızın kırmızı veya koyu kahverengi altın veya bakır vurgular ile çilek veya kahverengi sarışın arasında değişen renklerin bir dizi var mıydı? Eğer öyleyse, cildinizin gölge sıcak olarak kabul edilir. Daha iyi bu grubu tanımlamak için diğer unsurlar göz rengi şunlardır: ela, kahverengi-altın veya kırmızımsı-kahverengi veya altın veya kahverengi leke ile gözler, sıcak bir cilt gölge gösteren tüm faktörler. Saç renkleri en iyi sarışın, altın veya kehribar tüm tonları dahil size uygun. Altın tonlar da karamel ve bronz gibi renkler içerir. Soğuk tenli kadınlar, beyaz bir kağıt tabakasına yakın konulduğunda mavimsi görünen ellere sahiptir. Gözlerin rengi maviden elaya griye, olağanüstü olarak da koyu kahverengiye kadar değişebilir. Çocukken, koyu sarıdan açık sarıya, orta koyu ve koyu kahverengi ve siyaha, altın yansımaları olmadan değişen bir saç rengine sahiptiler. Cilt tonu taze ise, o zaman, saç bile soğuk renkler en iyi bakmak yapacaktır: yeşil ışık sonra sarışın kül, kahverengi ve siyah.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Colori Capelli, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Colori Capelli, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Colori Capelli, Saç ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, saç kurutma makinesi satmak, saç düzleştirici satmak, saç kesimi makasları satmak, saç rebüyüme bakımı satmak, sonbahara dayanıklı bakım satmak saç, kerastase satış, Colori Capelli, satış protoplazm, peruk satan, argan yağı satan, fasyağı satan, phonlux parlux satan, saç fırçası satan, ahşap tarak satan, kuaförler için giyim satan, saç boyası satan, Colori Capelli, özel saç şampuanları satan, kuaför mobilyasatan, kuaför kursları satan, iş, en iyi fiyat, outlet saç ürünleri

X

privacy