coloricapelli.com
Saç renk sitesi


Coloricapelli.com : Bizim cilt tipi için uygun saç rengi seçmek için nasıl tüm ipuçları. Tıpkı yüzün şekli saç modeli ve kesim etkiler gibi, kuaför tarafından seçilen, böylece cilt tonu saç rengi üzerinde hareket eder. Sadece kuaför en iyi bakmak için bizim cilt uygun saç rengi seçin. Cilt tonu cildin sıcaklığını veya tazeliğini gösterir. Örneğin, 'sıcak' tonları sarı, kırmızı veya şeftali tonları, 'soğuk' tonları ise pembe, mavi veya mor tonları dır. Ciltler koyu ve zeytinden daha açık olmasına rağmen, temelde cilt tonları iki kategoriye ayrılır : sıcak ve soğuk. Hangi gruba ait olduğunuzu anlamak için birkaç faktör vardır. Cildinizin sıcak bir gölge olup olmadığını bilmek için kendinize bu soruları sormak zorunda. Aslında bronzlaşmak, altın veya şeftali cilt var mı? Yoksa yeşilimsi ya da tarçın tonları var mı? Çocukken, saçınızın kırmızı veya koyu kahverengi altın veya bakır vurgular ile çilek veya kahverengi sarışın arasında değişen renklerin bir dizi var mıydı? Eğer öyleyse, cildinizin gölge sıcak olarak kabul edilir. Daha iyi bu grubu tanımlamak için diğer unsurlar göz rengi şunlardır: ela, kahverengi-altın veya kırmızımsı-kahverengi veya altın veya kahverengi leke ile gözler, sıcak bir cilt gölge gösteren tüm faktörler. Saç renkleri en iyi sarışın, altın veya kehribar tüm tonları dahil size uygun. Altın tonlar da karamel ve bronz gibi renkler içerir. Soğuk tenli kadınlar, beyaz bir kağıt tabakasına yakın konulduğunda mavimsi görünen ellere sahiptir. Gözlerin rengi maviden elaya griye, olağanüstü olarak da koyu kahverengiye kadar değişebilir. Çocukken, koyu sarıdan açık sarıya, orta koyu ve koyu kahverengi ve siyaha, altın yansımaları olmadan değişen bir saç rengine sahiptiler. Cilt tonu taze ise, o zaman, saç bile soğuk renkler en iyi bakmak yapacaktır: yeşil ışık sonra sarışın kül, kahverengi ve siyah.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Coloricapelli.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Coloricapelli.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Coloricapelli.com, Saç ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, saç kurutma makinesi satmak, saç düzleştirici satmak, saç kesimi makasları satmak, saç rebüyüme bakımı satmak, sonbahara dayanıklı bakım satmak saç, kerastase satış, Coloricapelli.com, satış protoplazm, peruk satan, argan yağı satan, fasyağı satan, phonlux parlux satan, saç fırçası satan, ahşap tarak satan, kuaförler için giyim satan, saç boyası satan, Coloricapelli.com, özel saç şampuanları satan, kuaför mobilyasatan, kuaför kursları satan, iş, en iyi fiyat, outlet saç ürünleri

X

privacy
["05:44:43","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Coloricapelli.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/E-COMMERCE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/coloricapelli.com\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - e-commerce - impostata da: record da DB"]